دسته‌ها
روش های کاشت مو

روش ترکیبی کاشت مو

روش ترکیبی استفاده از دو روش برداشت و کاشت مو FUT  و FIT است . البته امروز به جای fit  از روش مدرنتر آن با نام SUT استفاده می گردد.

روش ترکیبی استفاده از دو روش برداشت و کاشت مو FUT  و FIT است . البته امروز به جای fit  از روش مدرنتر آن با نام SUT استفاده می گردد.

چه زمانی از روش ترکیبی استفاده می گردد؟

زمانی که وسعت ناحیه کاشت وسیع است و بیمار اصرار دارد که تمام ناحیه سر با تراکم بالا کاشت انجام شود ، از روش ترکیبی استفاده می گردد.

اگر به تنهایی از روش SUT استفاده گردد به دلیل محدودیت زمانی و محدودیت برداشت از ناحیه بانک مو عموما نمی توان بیش از دو سوم  سر را کاشت نمود مگر آنکه از تراکم کاشت کاسته شود که نتیجه کار زیبا نخواهد  بود.

باز تاکید می گردد که  پوشش کامل ناحیه کم مو بستگی به وسعت آن ناحیه دارد و اگر وسعت آن نواحی به شکلی باشد که پزشک و تکنسین بتواند با روش SUT آن را با تراکم بالا کاشت نماید ، حتما این کار انجام خواهد شد.

مزایای کاشت ترکیبی

تهیه مقدار زیادی گرافت و در نتیجه کاشت بیشتر و با تراکم بالاتر

امکان پوشش کامل ناحیه وسیع بی مو سر در یک جلسه

معایب کاشت مو ترکیبی

برداشت نواری از پوست سر و در نتیجه ایجاد جای برش و بخیه

دوره نقاهت طولانی تر نسبت به روش SUT

قیمت کاشت مو ترکیبی

قیمت کاشت مو متناسب با میزان برداشت و کاشت گرافت های مو و همچنین وسعت ناحیه بی مو می باشد .ولی به طور کلی چون این روش برای افرادی که دارای ناحیه کم موی وسیعی هستند استفاده می گردد لذا حداقل هزینه این کاشت 4 الی 6 میلیون تومان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *